• چهارشنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-773-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دادستان خوزستان:

مدیرعامل شرکت هفت‌تپه متواری نیست/حضور مستمر مدیرعامل هفت‌تپه در جلسات کارگروه به منظور بررسی مشکلات کارگران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان خبر منتشره در خبرگزاری‌ها مبنی بر اینکه مدیر عامل شرکت هفت تپه متواری است را تکذیب و گفت: نامبرده متواری نیست و در جلسات کار گروه زیر مجموعه شورای تامین که به منظور بررسی و مشکلات هفت تپه تشکیل می‌شود در دادستانی مرکز استان خوزستان حضور مستمر دارد.

عباس حسینی‌پویا در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان خبر منتشره در خبرگزاری‌ها مبنی بر اینکه مدیر عامل شرکت هفت تپه متواری است را تکذیب و عنوان کرد: نامبرده متواری نیست و در جلسات کار گروه زیر مجموعه شورای تامین که به منظور بررسی و مشکلات هفت تپه تشکیل می‌شود در دادستانی مرکز استان خوزستان حضور مستمر دارد.

حسینی پویا گفت: مدیر عامل شرکت هفت تپه در خصوص حل مشکلات کارگران و پرداخت حقوق معوقه آن‌ها و همچنین تامین منابع مالی برای تعمیر و تجهیز کارخانه تعامل خوبی دارد و قول مساعد داده است طی چند روز آینده یک ماه معوقه دیگر کارگران را پرداخت نماید تا کارگران با دل گرمی و روحیه مضاعف فصل برداشت نیشکر را از مزارع شروع نمایند.

این مقام قضایی در استان خوزستان اظهار کرد: همچنین جلساتی به منظور حل مشکلات تعدادی از بازنشستگان تشکیل شده است که نتیجه آن متعاقبا به اطلاع کارگران بازنشسته خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه آرامش در شرکت حکم فرما است و کارگران با همدلی مشغول کار هستند، افزود: در صورت مساعد بودن هوا برداشت نیشکر از مزارع از هفته آینده شروع می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان همچنین گفت: هفته آینده با تشکیل جلسه کارگروهی در دادستانی در خصوص مشکل نی‌بران و بازنشستگان بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: