• جمعه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9710-4576-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

با تنوع‌بخشی به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی، شاهد افزایش مشارکت دانشجویان خواهیم بود

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: با تنوع بخشی بیشتر به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، می توانیم شاهد مشارکت بیشتر دانشجویان باشیم.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، غلامرضا غفاری در نخستین نشست شورای هماهنگی معاونین فرهنگی و اجتماعی منطقه 10 کشور که امروز، جمعه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهم ترین رخدادهای فرهنگی که با مشارکت دانشجویان انجام می پذیرد، راهپیمایی بزرگ اربعین است. دانشگاه شهید چمران اهواز میزبان دومین سوگواره ملی اربعین است.

وی عنوان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در زمینه های عکس، فیلم کوتاه، دل نوشته، شعر، مقاله، کتاب، کلیپ و پایان نامه به این مسابقه ارسال کنند. انتظار می رود از این سوگواره استقبال خوبی صورت گیرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: براساس گزارشی که معاون اجتماعی و فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز داده است، بیش از ۵۰۰ اثر ارسال شده است که این رقم نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

غفاری گفت: هر سال برنامه های فرهنگی متنوعی برگزار می شود و پس از برگزاری، مورد ارزیابی قرار می گیرند. هدف این است که با تنوع بخشی بیشتر به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، شاهد مشارکت بیشتر دانشجویان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: