• شنبه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-7874-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر اجرایی شرکت خبرداد:

پرداخت یک حقوق معوق دیگر کارگران نیشکر هفت‌تپه تا پایان هفته

مدیر اجرایی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه گفت: براساس اعلام مدیرعامل شرکت نیشکر هفت تپه قرار است یک ماه دیگر از حقوق معوق کارگران این مجموعه تا پایان هفته به آن‌ها پرداخت شود.

کیومرث کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به آخرین وضعیت این کارخانه اظهار کرد: براساس اعلام مدیرعامل شرکت نیشکر هفت تپه قرار است یک ماه دیگر از حقوق معوق کارگران این مجموعه تا پایان هفته به آن‌ها پرداخت شود.

وی افزود: این حقوق معوقی که قرار است به کارگران پرداخت شود، مربوط به آبان ماه است و پس از این پرداخت کارگران نیشکر هفت‌تپه تنها یک ماه حقوق معوق دارند که باید به آن‌ها پرداخت شود.

مدیر اجرایی شرکت نیشکر هفت‌تپه تصریح کرد: مراحل اورهال و تعمیرات کارخانه رو به اتمام است و پس از اتمام اورهال و در مدت زمان کوتاهی آماده کار و تولید خواهد شد تا کارگران بتوانند به صورت کامل در کارخانه مشغول به کار شوند.

کاظمی در خصوص برداشت نیشکر از مزارع عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی و بارندگی، میزان رطوبت به شکلی است که امکان برداشت نیشکر وجود ندارد. زمانی که شرایط رطوبتی زمین برای برداشت فراهم شود، کار برداشت در شرکت نیشکر هفت تپه آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: همه کارگران در کارخانه مشغول به کار هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: