• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-5580-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بازارچه دایمی صنایع دستی اهواز ماه آینده به بهره‎برداری می‎رسد

معاون سرمایه‎گذاری مدیر ‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان این‎که بازارچه صنایع دستی غدیر اهواز به لحاظ سخت‎افزاری تکمیل شده است و مشکلی از این بابت ندارد، از افتتاح و بهره برداری این بازارچه در بهمن امسال خبر داد.
 
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، احسان زارع‎اصل با بیان این‎ که با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان مبلغ 400 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل بازارچه دائمی صنایع دستی غدیر اختصاص یافته است افزود: عملیات تکمیلی این بازارچه هم‎اینک آغاز شده است و بهمن‎ماه سال جاری تکمیل و بهره‎برداری خواهد رسید. 
  
معاون سرمایه‎گذاری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان تأکید کرد: بازارچه صنایع دستی غدیر اهواز در حال حاضر به لحاظ سخت‎افزاری آماده است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. 
  
او با اشاره به این‎که بازارچه صنایع دستی غدیر اهواز با 40 غرفه صنایع دستی و دو گالری نمایش در مساحتی به عرصه یک‎هزار متر مربع بنا شده است تصریح کرد: دراین بازارچه، صنعتگران صنایع دستی علاوه بر به نمایش‎گذاری و فروش آثار خود می‌توانند در حوزه آموزش صنایع دستی نیز فعالیت داشته باشند. 
  
زارع‎‎‎اصل در پایان با بیان این‎که عملیات ساخت بازارچه صنایع دستی اهواز از سال 93 با اختصاص اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون تومان آغاز شد، هدف از ایجاد آن را تقویت و حمایت از صنایع دستی بومی، ارتقای کیفیت بازاریابی محصولات صنایع دستی و کمک به فروش و بازاریابی صنعتگران خواند و اظهار امیدواری کرد: گشایش این بازارچه به عنوان یکی از اقدامات اساسی اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان بتواند گامی مؤثر در راستای توسعه روزافزون صنایع دستی استان باشد.
  
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: