• دوشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-9474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مهرعلیزاده تاکید کرد:

لزوم هماهنگی بیشتر برنامه‌ریزی شرکت نفت با نظام توسعه خوزستان

قائم مقام معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: نظام برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با نظام برنامه‌ریزی توسعه استان خوزستان هماهنگی بیشتری داشته باشد.

یدالله مهرعلیزاده در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با صحبت‌هایی که با شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب انجام گرفته است، به دنبال آن هستیم تا دبیرخانه تلفیقی برنامه‌ریزی نفت و معاونت اقتصادی استانداری خوزستان را تشکیل دهیم.

وی افزود: در این زمینه با تشکیل دبیرخانه تلفیقی برنامه‌ریزی نفت و معاونت اقتصادی استانداری خوزستان، شیوه‌های تأثیرگذاری برنامه عملیاتی مناطق نفت‌خیز و مسایل توسعه‌ای استان در زمینه‌های صنایع پایین دستی نفت بررسی و پایش خواهند شد.

قائم مقام معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تصریح کرد: همچنین با تشکیل این دبیرخانه، مسایلی مانند حمایت عملی از مدل اجرایی «منطقه فناوری انرژی خوزستان»، شرکت‌های ساخت و تولید قطعات و فناوری‌های نفتی، ارتباط دانشگاه‌های استان با شرکت‌های نفتی و توسعه فناوری استان و پروژه‌های مسئولیت اجتماعی بررسی و رصد می‌شوند.

مهرعلیزاده ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم تا نظام برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با نظام برنامه‌ریزی توسعه استان خوزستان هماهنگی بیشتری داشته باشد و با تشکیل این دبیرخانه قطعا به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های فعال در حوزه صنعت نفت بر اساس ظرفیت موجود از اجرای طرح هایی که با اهداف و سیاستهای کلان استان و همچنین سیاستهای اقتصاد مقاومتی همخوانی دارد، حمایت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: