• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-11374-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

۳ طرح آبخیزداری در بخش الوار گرمسیری اندیمشک اجرا می‌شود

۳ طرح آبخیزداری در بخش الوار گرمسیری اندیمشک اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی عصر جمعه در بازدید از مناطق روستایی دورافتاده بخش الوار گرمسیری افزود: با توجه به برخورداری منطقه از شرایط و امکانات مناسب، باید در زمینه توزیع بهتر امکانات رفاهی و تقویت حوزه گردشگری در این مناطق تلاش شود.

وی افزود: روستاییان و عشایر در زمینه اقتصاد مقاومتی، تولید، دامداری و کشاورزی نقش مهمی دارند و باید با ایجاد زیرساخت‌های مناسب زمینه فعالیت آن‌ها را فراهم کرد.

استاندار خوزستان حوزه راه را مهمترین موضوع در مناطق روستایی و عشایری خواند و تصریح کرد: اعتباراتی برای اجرای طرح‌های مختلف در این حوزه در نظر گرفته شده است.

شریعتی گفت: ساخت مخازن آب در برخی مناطق روستایی این منطقه بررسی شده است ضمن این‌که کمیته‌ای متشکل از کمیته امداد امام خمینی (ره)، برق و امور عشایر برای برق‌رسانی به برخی مناطق تشکیل می‌شود.

وی افزود: سه طرح آبخیزداری نیز در حال طی مراحل مناقصه است که در راستای تولید بهتر و کیفی‌تر روستاییان و عشایر اجرا می‌شوند.

وی تلاش مسئولان اندیمشک برای رفع دغدغه‌های مردم این شهرستان را ستود و گفت: طرح‌های اجرا شده و در حال اجرای اندیمشک بسیار خوب هستند و روند آبادانی این شهرستان به خوبی در حال طی شدن است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: