• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-2374-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خبرداد:

برگزاری جشنواره "برند" با هدف معرفی محصولات تولیدی خوزستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان، از برگزاری جشنواره برند استان خبر داد و گفت: باید گام‌های اساسی برای معرفی محصولات تولیدی استان که ظرفیت برند شدن را دارند، برداشته شود.

امیرحسین نظری در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، از برگزاری جشنواره برند در استان خبر داد و اظهار کرد: در این جشنواره که ثبت نام آن به صورت الکترونیکی و ثبت در سامانه است، محصولات صنفی و تولیدی استان معرفی خواهند شد.

وی افزود: در خصوص برگزاری جشنواره برند خوزستان جلساتی با اعضای کمیته برگزاری این جشنواره برگزار شده و برای ثبت نام در این جشنواره 14 شاخص تعریف شده است .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در خصوص مراحل ثبت نام در این جشنواره تصریح کرد: کلیه مراحل جشنواره برند اعم از ثبت نام، داوری و رای‌گیری آن به صورت الکترونیکی و از طریق سایت جشنواره صورت می‌گیرد و در این زمینه پلیس فتا نیز ناظر بر کار است.

نظری عنوان کرد: تبلیغات برای ثبت نام در این جشنواره از تاریخ 22 دی ماه شروع شده و تاریخ فراخوان و شروع ثبت‌نام از 15 بهمن ماه تا 15 اسفندماه به مدت یک ماه است. همچنین تاریخ اعلام نتایج داوری و آغاز رای‌گیری 18 فروردین ماه 98 در نظر گرفته شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به پتانسیل‌های موجود در محصولات تولیدی استان به منظور برندسازی و لزوم معرفی آن‌ها خاطرنشان کرد: برخی محصولات تولیدی استان این پتانسیل را دارد تا به صورت برند معرفی شوند و این موضوع شامل سوغات شهرستان‌های استان نیز است و در این زمینه باید گام‌های اساسی برای معرفی محصولات تولیدی استان که ظرفیت برند شدن را دارند، برداشته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: