• پنجشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9711-3081-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

سلطانی فر:

شهرداری‌ها قدم‌های خوبی برای توسعه فضاهای ورزشی برداشته‌اند

وزیر ورزش و جوانان گفت: شهرداری ها از حدود 20 تا 25 سال گذشته در راستای نقش و وظایف اجتماعی خود،  قدم های خوبی جهت توسعه امکانات و فضاهای ورزشی برداشته اند و فضاهای زیادی نیز ایجاد کرده اند.

به گزارش ایسنا _ منطقه خوزستان، مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم اهدای تجهیزات ورزشی به شهرداری های خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تلاش این بوده تا شرایطی را به وجود آوریم که سلامت مردم توسعه پیدا کند و همه اقشار از امکانات ورزشی استفاده کنند که در این راستا همکاری همه جانبه با آموزش و پرورش، صنایع، نیروهای مسلح، دانشگاه ها و به ویژه شهرداری های کشور را داریم.

وی بیان کرد:  شهرداری ها از حدود 20 تا 25 سال گذشته در راستای نقش و وظایف اجتماعی خود،  قدم های خوبی جهت توسعه امکانات و فضاهای ورزشی برداشته اند و فضاهای زیادی نیز ایجاد کرده اند؛  شهرداری تهران، مراکز استان ها و کلانشهرها و شهرهای کوچک همه امروز یکی از شاخص های ارزیابی عملکردشان بخش فعالیت های ورزشی است که در این راستا هم افزایی و همگرایی خوبی با یکدیگر داریم.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: نمونه این هم افزایی اقدامی بود که امروز انجام و استان خوزستان در این امر پیشگام بود. این مهم در خوزستان با همکاری بین استانداری، اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرداری ها و تامین اعتبار انجام شده از سوی استاندار و سایر مسوولان استان با دستوری که استاندار ورزش دوست داد، صورت گرفت. حدود 50 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی برای توسعه امکانات ورزشی در شهرها پیش بینی شده بود که طی مراسمی امروز بخشی از آن ها تحویل شهرداری های خوزستان شد.

وی گفت: امیدوارم این تجهیزات توسط شهرداری ها با توجه به رویکرد خوب در راستای خدمتگذاری به مردم هرچه سریعتر در پارک ها و اماکن مختلف نصب شود تا بتوانیم شرایط تامین سلامت مردم را فراهم کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: