• چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-3376-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

حمله دانش‌آموز با یک شی برنده به معاون مدرسه‌ای در حمیدیه

مدیر آموزش و پرورش حمیدیه درخصوص ماجرای حمله‌ورشدن دانش‌آموزی با یک شی برنده به معاون مدرسه‌ای در این شهرستان، توضیحاتی داد.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، کریم سعیداوی در این خصوص اظهار کرد: دانش‌آموز  "هنرستان پسرانه ولایت حمیدیه" با تاخیر به مدرسه وارد می‌شود و به دلیل اینكه این عمل بارها از سوی این دانش‌آموز تكرار شده بود، مدیر به دانش‌آموز عنوان می‌كند كه لازم است والدین وی برای توضیح در این خصوص به مدرسه دعوت شوند كه این مساله با پرخاش دانش‌آموز مواجه می‌شود و دانش‌آموز درصدد خروج از مدرسه برمی‌آید.

وی عنوان کرد: پس از اطلاع مدرسه از خروج دانش‌آموز، مدیر مدرسه، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان حمیدیه را در جریان این اتفاق قرار می‌دهد و همزمان با ولی دانش‌آموز نیز تماس گرفته می‌شود و با حضور والدین دانش‌آموز در مدرسه، صورت جلسه‌ای تنظیم و از دانش‌آموز و والدینش برای حفظ مقررات مدرسه، تعهد گرفته می‌شود.

سعیداوی افزود: بعد از گذشت پنج دقیقه، وی مجددا به همراه برادر بزرگتر و یکی از دوستانش به مدرسه مراجعه کرده و به درگیری با مدیر اقدام می‌كند. معاون مدرسه با مشاهده این اتفاق درصدد وساطت برمی‌آید كه توسط یكی از این افراد از ناحیه پا مورد اصابت شی برنده‌ای قرار گرفته و مضروب می‌شود و ضاربان نیز متواری می‌شوند و همكار فرهنگی مضروب بلافاصله به بیمارستان اعزام می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش حمیدیه گفت: در پی این اتفاق، دادستان منطقه دستور دستگیری دانش آموز خاطی و تحویل آن به مراجع قضایی و انتظامی را صادر كرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: