• یکشنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9711-4876-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری استارتاپ کارآفرینی اجتماعی در دانشگاه شهید چمران اهواز

نخستین رویداد منطقه‌ای استارتاپی تخصصی کارآفرینی اجتماعی به منظور راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه، از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، شورای اجتماعی وزارت کشور و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، استارتاپ تخصصی کارآفرینی اجتماعی با هدف نواندیشی در کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی و شناسایی و حمایت از دانشجویان خلاق در این زمینه، با گستره‌ی دانشگاه‌های منطقه شامل هرمزگان، بوشهر، کرمان، فارس، کردستان، خوزستان، کرمانشاه و ایلام روزهای بیست و هشتم تا سی‌ام فروردین‌ماه سال 98 برگزار خواهد شد.

افزایش مسئولیت اجتماعی، توانمندسازی مددجویان کمیته امداد، کاهش آسیب‌های فضای مجازی، بهبود عملکرد آموزشی به کودکان کار، ارتقای فرهنگ مطالعه در خانواده‌های کم درآمد، کاهش مهاجرت، ارتقای فرهنگ شهروندی، افزایش پایداری خانواده، کاهش بزهکاری و کاهش تکدی‌گری برخی از مهم ترین محورهای برگزاری رویداد استارتاپ تخصصی کارآفرینی است.

مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 22 فروردین‌ماه سال 98 و زمان برپایی رویداد اصلی از بیست و هشتم تا سی‌ام فروردین سال آینده خواهد بود. هم‌چنین پیش از برگزاری رویداد اصلی، سه پیش‌رویداد در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری در این زمینه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به نام‌نویسی، ارسال آثار و کسب آگاهی بیشتر از نحوه شرکت در این رویداد می‌توانند به نشانی http://sostartup.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: