• چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-5773-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگ‌کننده سپاه خوزستان:

ایران امروز سیلی را با سیلی جواب می‌دهد

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: ایران امروز سیلی را با سیلی جواب می‌دهد و اقتدارش را همه دنیا دیده‌اند که نمونه‌اش عظمت حضور ایران در خلیج فارس است.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، میرعبدالرضا حاجتی امروز (17 بهمن‌ماه) در مراسمی به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر در اهواز، اظهار کرد: ایران چهارراه اقتصاد دنیا بود و از نظر ژئوپولتیک برای ابرقدرت‌ها بسیار مهم بوده و هست که از این جهت ما باید خیلی زرنگ باشیم که بدانیم موقعیت‌مان واقعاً چیست و چرا ابرقدرت‌ها در این حد به ایران توجه دارند.

وی افزود: می‌دانیم طرف مقابل ما چه آدم گردن کلفت و عربده‌کشی است و با روش‌های مختلف سعی می‌کند علیه ملت ایران دسیسه کند ولی ما نیز هوشیاریم و از فعالیت‌های آن‌ها غافل نمی‌شویم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: دشمنان می‌گفتند کار ایران تا کریسمس امسال تمام است و مردم ایران نمی‌توانند تولد 40 سالگی انقلاب را جشن بگیرند که باید بگویم غلط کردید که چنین فکری کردید، مگر ما از خون شهدا می‌گذریم.

وی ادامه داد: ایران امروز سیلی را با سیلی جواب می‌دهد و اقتدارش را همه دنیا دیده‌اند که نمونه‌اش عظمت حضور ایران در خلیج فارس است.

حاجتی گفت: یک روز خط مقدم ما جبهه فرهنگی و یک روز در سیلاب رُفیِع است؛ وظیفه ما حفظ امنیت این کشور است اما هر جا احساس خطر کنیم و تکلیف باشد، با افتخار خدمت می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: