• پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-5973-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سردار فدوی:

دشمنان بر ناکارآمدی توطئه ها علیه ایران اتفاق نظر دارند

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توطئه ها و دشمن ستیزی استکبار به سرکردگی آمریکا مانع رشد انقلاب اسلامی نشده است و حتی خود دشمنان بر ناکارآمدی نقشه های خود علیه ایران اتفاق نظر دارند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان و به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرتیپ علی فدوی امروز، پنج شنبه در آیین افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور اظهار کرد: درحالی وارد دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد که این از الطاف الهی است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی بر مبنای حقیقت بنا شده است خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته حتی لحظه ای دست از ستیز با این انقلاب بر نداشته اند.

سردار فدوی تصریح کرد: به جرات می توان گفت در طول تاریخ پس از دوره پیامبر اکرم (ص)، بیشترین دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر جنگ تحمیلی و توطئه ها علیه ایران، دشمنان به دنبال شکست جبهه حق در سایر کشورها از جمله عراق، سوریه، لبنان و فلسطین بوده اند اما هیچگاه موفق به پیروزی جبهه باطل نشدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: برخی از این کشورها حتی در تکنولوژی، ثروت و دستیابی به علوم از کشور ایران نیز جلوتر هستند اما دلیل پیروزی نظام جمهوری اسلامی علیه آنها قرار داشتن در مدار حق است.

وی خاطر نشان کرد: هر ملت و امتی که به قدرت بی پایان خداوند متصل شود در برابر تمام دشمنی ها و کینه ورزی ها برتر خواهد بود.

سردار فدوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی 200 هزار شهید تقدیم کرده است گفت: بیش از 40 هزار نفر از آنها در لباس پاسداری به فیض شهادت رسیده اند.

به گزارش ایسنا، دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور از 55 رده باحضور 2هزار ورزشکار در 6 رشته از تاریخ 18 تا 20بهمن ماه در مجموع ورزشی شهرک نفت اهواز برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: