• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-11774-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان:

نظارت بر قیمت‌ مرغ منجمد در سطح بازار بر عهده سازمان صنعت است

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان با بیان اینکه تا آنجا که از روند توزیع مطلع هستیم، مرغ منجمد دولتی با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد، گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 3 هزار و 800 تن مرغ منجمد در استان توزیع شده است و همچنان روند توزیع نیز به منظور تعدیل قیمت‌ها و تنظیم بازار ادامه دارد.

هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به روند افزایشی قیمت مرغ در بازار اظهار کرد: بر اساس وظیفه شرکت پشتیبانی امور دام، اکنون که شاهد روند افزایشی قیمت مرغ در بازار هستیم نسبت به توزیع مرغ منجمد در بازار اقدام شده است، تا قیمت‌ها تعدیل شوند.

وی افزود: قیمت هرکیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه 8500 تومان است که با توجه به سود 400 تومانی که برای عامل توزیع در نظر گرفته شده، مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد و این قیمت در سراسر کشور یکسان است.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: کار نظارت بر قیمت‌ها بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است اما تا آنجا که از روند توزیع مطلع هستیم، مرغ منجمد دولتی با قیمت هر کیلوگرم 8900 تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

سلامات ادامه داد: با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات بر روند توزیع مرغ منجمد در مکان‌های توزیع، نظارت اعمال می‌شود و در صورت وقوع تخلف در بحث افزایش قیمت این سازمان‌ها باید پاسخگو باشند.

وی عنوان کرد: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 3 هزار و 800 تن مرغ منجمد در استان توزیع شده است و همچنان روند توزیع نیز به منظور تعدیل قیمت‌ها و تنظیم بازار ادامه دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: