• سه شنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9711-12074-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

رییس اتحادیه مشاوران املاک اهواز عنوان کرد:

پیش بینی رشد معاملات مسکن در ایام پایانی سال

رییس اتحادیه مشاوران املاک اهواز گفت: پیش بینی می‌کنیم که اکنون با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال، شاهد روند رو به رشد معاملات مسکن در بحث خرید و فروش باشیم.

قنبر علی زنگنه در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به روند معاملات مسکن در ایام پایانی سال اظهار کرد: قیمت مسکن در حال حاضر نهایت رشد خود را داشته است و دیگر افزایش پیدا نخواهد کرد.

وی افزود: با توجه به این شرایط در سال آینده شاهد رکود و ثبات قیمت در بازار مسکن خواهیم بود زیرا قیمت مسکن به میزان کافی افزایش داشته و بیشتر از این، افزایشی در بحث قیمت مسکن در بازار شاهد نخواهیم بود.

رییس اتحادیه مشاوران املاک اهواز در خصوص وضعیت معاملات بازار مسکن تصریح کرد: همیشه عرف بر این بوده که پس از تعطیلی مدارس و پیش از سال نو، روند معاملات مسکن در بحث خرید و فروش رشد و جهش چشمگیری دارد و مردم در این زمینه نسبت به خرید و فروش مسکن اقدام می‌کنند.

زنگنه با اشاره به رکود کنونی معاملات در بحث خرید و فروش مسکن در بازار اهواز عنوان کرد: پیش بینی می‌کنیم که اکنون با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال، شاهد روند رو به رشد معاملات مسکن در بحث خرید و فروش باشیم.

وی ادامه داد: میزان معاملات از نظر درصدی با توجه به نزدیکی به ایام پایانی سال رشد خواهد داشت اما قیمت مسکن در این شرایط افزایش پیدا نخواهد کرد و ثبات بر قیمت‌ها حاکم خواهد بود.

رییس اتحادیه مشاوران املاک اهواز تصریح کرد: پیش بینی بعدی برای رشد میزان معاملات مربوط به ایام تابستان و پس از تعطیلی مدارس است. در آن زمان نیز تقاضا برای خرید و فروش مسکن میان مردم افزایش پیدا می‌کند و میزان معاملات در ان بازه زمانی نیز رشد خواهد داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: