• پنجشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-6014-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تاکید کرد:

لزوم تعامل دولت و‌ مجموعه نفت در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با توجه به حجم محرومیت‌ها شاید حق مطلب به درستی یا به طور کامل ادا نشده است اما در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، باید دولت و مجموعه نفت تعامل داشته باشند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، احمد محمدی در دومین سمینار مسئولیت‌های اجتماعی صنایع که امروز در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: برای انجام درست هر کاری باید تمام جامعه هدف و مشتریانی که کار در محیط زندگی آنها انجام می‌شود مورد توجه باشد.

وی تصریح کرد: تا پایان سال جاری ۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برای مسئولیت‌های اجتماعی هزینه شده است. این اقدامات بخشی از یک زنجیره است و نمی‌توان مسئولیت اجتماعی را از آن حذف کرد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: مناطق نفت‌خیز جنوب چه قبل از انقلاب و چه پس از انقلاب همواره به محیط پیرامون خود ‌ و مسئولیت‌های اجتماعی توجه جدی داشته است و پس از انقلاب اسلامی و به واسطه اهمیت مردم برای انقلاب به شکل بسیار جدی‌تری به مسئولیت‌های اجتماعی ورود کرده است.

محمدی عنوان کرد: زندگی مردم ساکن مناطق نفت‌خیز و تأسیسات نفتی می‌تواند شاخصی برای توفیق طرح‌های نفتی و تاثیر نفت بز زندگی آنها باشد. برای شناسایی مناطق محروم و کمتر برخوردار برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا متناسب با این برنامه‌ریزی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی اعتبارات را هزینه کنیم.

وی با اشاره به تاثیر شرکت نفت در اقتصاد کشور، گفت: هیچ کجای کشور بدون چراغ نفت روشن نمی‌شود و نفت نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد. علت حمله دشمن به نفت و تحریم نفت ایران هم همین تاثیر بسیار مهم نفت بر زندگی مردم است.
 
محمدی بیان کرد: با توجه به حجم محرومیت‌ها شاید حق مطلب به درستی یا به طور کامل ادا نشده است اما در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، باید دولت و مجموعه نفت تعامل داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: