• سه شنبه ۱۳ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-2773-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

سیاری: همه یگان‌های ارتش در خوزستان پای کار هستند

فرمانده عملیات ارتش در ستاد مقابله با بحران خوزستان با بیان اینکه همه یگان‌های ارتش در خوزستان پای کار هستند، گفت: همه یگان های ارتش در استان خوزستان و همچنین یگان های هوانیروز از خارج استان در حال انجام عملیات برای کمک به بهبود شرایط در خوزستان هستند و هرچه که نیاز باشد را انجام خواهند داد.

امیر دریادار حبیب الله سیاری در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به آخرین اقدامات ارتش در استان خوزستان اظهار کرد: ارتش اقدامات بسیاری را در زمینه تخلیه ساکنان روستاها و همچنین احشام آن ها از مناطق سیل زده و در خطر سیلاب انجام داده است و همچنان تیپ های مختلف عملیاتی نیز در حال کمک هستند.

وی افزود: تیم های عملیاتی مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران در سراسر مناطق استان خوزستان مستقر و در حال پایش شرایط و همچنین تخلیه ساکنان مناطق در خطر سیلاب هستند.

فرمانده عملیات ارتش در ستاد مقابله با بحران خوزستان تصریح کرد: همه یگان های ارتش در استان خوزستان و همچنین یگان های هوانیروز از خارج استان در حال انجام عملیات برای کمک به بهبود شرایط در خوزستان هستند و هرچه که نیاز باشد را انجام خواهند داد.

سیاری در خصوص تخلیه ساکنین روستاهای در خطر سیلاب در خوزستان عنوان کرد: در هر منطقه ای که ستاد مدیریت بحران تصمیم بگیرد که باید نسبت به تخلیه ساکنین آن محل ها اقدام شود، آمادگی لازم وجود دارد تا با همه توان و امکانات در آن مناطق حضور پیدا کنیم و نسبت به تخلیه ساکنین، احشام و... اقدام کنیم.

فرمانده عملیات ارتش در ستاد مقابله با بحران خوزستان گفت: همه یگان‌های ارتش در خوزستان پای کار هستند و در هر محلی که نیاز به حضور ما باشد، قطعا حضور پیدا خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: همه چیز در ارتش آماده است و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد زیرا همه نیروها در تلاش هستند تا کمترین آسیب و خسارت به مردم وارد شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: