• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-13174-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عنوان کرد:

لکه‌ نفتی در مناطق سیلابی جزئی بود/خطری آب‌های جاری استان را تهدید نمی‌کند

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه هیچ خطری در خصوص نشت نفت آب‌های جاری خوزستان را تهدید نمی کند، گفت: روز گذشته اندک لکه‌های جزیی در اطراف تاسیسات نفتی اهواز 3 و تملبه خانه شهید چمران بر روی آب مشاهده شد اما این لکه‌ها پراکنده بودند و به سرعت پاکسازی شدند.

سعید کوتی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: امروز بازدیدهایی از اراضی سیلابی اطراف تاسیسات نفتی اهواز 3 و تلمبه خانه شهید چمران انجام گرفت تا شرایط لکه‌های نفتی در این منطقه بررسی شود.

وی افزود: در این بازدیدها حتی یک پهپاد را برای تصویربرداری هوایی از منطقه ارسال کردیم اما هیچ لکه نفتی در منطقه مشاهده نشد و منطقه پاک است.

مدیر تولید شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تصریح کرد: روز گذشته اندک لکه‌های جزیی در اطراف تاسیسات نفتی اهواز 3 و تملبه خانه شهید چمران به دلیل وسعت و وجود تاسیسات فراوان بر روی آب مشاهده شد اما این لکه‌ها پراکنده بوده و به سرعت پاکسازی شدند.

کوتی ادامه داد: این لکه‌ها، جزیی و پراکنده بوده و به صورت مستمر نبودند و منشا جاری نداشتند و جای هیچ نگرانی در این زمینه وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: اکنون در اطراف تاسیسات آب کاملا صاف است و حتی ماهی نیز در آن وجود دارد. هیچ خطری از سوی تاسیسات نفتی و نشت نفت آب‌های جاری را تهدید نمی‌کند و هیچ مشکلی در این زمینه نیست.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: