• یکشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-13474-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

با اشاره به ایجاد مسیر جایگزین برای دسترسی شهرک

محمدیان: فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک شماره ۲ متوقف نیست

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: مسیر دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز بر اثر سیلاب مسدود شد اما مسیر جایگزین که توسط 5 دهانه پل 10 تا 15 متری ایجاد شده است در مراحل پایانی است و طی 24 ساعت آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

اخلاق محمدیان در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 اهواز در گفتگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: عملیات احداث مسیر دسترسی به این شهرک از پنج شنبه گذشته آغاز و بصورت شبانه‌روزی اجرا شد و پیش بینی می‌شود ظرف 24 ساعت آینده به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: حجم پروژه بسیار وسیع بود و با موانعی مانند شدت جریان آب، فضای محدود برای حرکت دستگاه‌ها، بارندگی و غیره مواجه بوده‌ایم اما عملیات را بصورت شبانه‌روزی ادامه دادیم تا در حداقل زمان، صنعتگران بتوانند نسبت به ورود و خروج کالاهای تولیدی اقدام نمایند.

محمدیان با اشاره به مشخصات پروژه عنوان کرد: مسیر جایگزین برای دسترسی به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز توسط به هم پیوند دادن  5 دهانه پل که طول هرکدام حدود 10 تا 15 متر است احداث شده است .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ادامه داد: در طول مدت زمان اجرای این پروژه، برای تردد صنعتگران و کارکنان واحدهای تولیدی به درون شهرک صنعتی، ایستگاه تردد رایگان با قایق را راه اندازی کرده‌ایم و واحدها به فعالیت‌های تولیدی خود مشغول بوده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان و تولیدکنندگان برای خارج کردن، توزیع محصولات و وارد کردن مواد مورد نیاز به شهرک مشکل داشتند که این مشکل نیز طی 24 ساعت آینده مرتفع خواهد شد و تردد از مسیر جایگزین به شهرک صنعتی شماره 2 اهواز انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: