• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-12714-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

از پروژه پردیس سلامت اهواز چه خبر؟

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز با اشاره به پیشنهاد یک شرکت برای سرمایه‌گذاری در پردیس سلامت اهواز گفت: پروژه پردیس سلامت یک پروژه ملی است زیر حجم سرمایه‌گذاری آن حداقل یک هزار میلیارد تومان است بنابراین هر سرمایه‌گذاری به خود اجازه نمی‌دهد این حجم سرمایه‌گذاری را انجام دهد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، امیر صفی‌خانی در هشتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر که امروز (21 خردادماه) برگزار شد، با اشاره به تصویب لایحه افتتاح حساب جهت سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی اظهار کرد: از بدو تأسیس سازمان سرمایه‌گذاران تاکنون حسابی نداشتیم که این مساله مشکلات عدیده‌ای در پی داشته است. امیدواریم با مصوبه امروز شورا، مشکلات و مسائل سازمان را برطرف کنیم.

وی با اشاره به برنامه‌های این سازمان، گفت: احداث مجتمع طبقاتی در مرکز شهر در دستور کار است اگر این پروژه اجرا شود برای نخستین بار در مرکز شهر پارکینگ طبقاتی احداث می‌شود. پس از احداث پارکینگ طبقاتی کارون در سال 71 دو پیشنهاد‌دهنده داشتیم که مذاکرات اولیه انجام و اسناد بررسی شده است و 10 تیرماه نیز زمان بازگشایی پاکات مزایده است.

صفی‌خانی همچنین با اشاره به پروژه پردیس سلامت، گفت: برای اجرای پروژه پردیس سلامت از یک شرکت با شاخص‌های احداث پردیس سلامت پیشنهاد داریم. پروژه پردیس سلامت یک پروژه ملی است زیر حجم سرمایه‌گذاری آن حداقل یک هزار میلیارد تومان است بنابراین هر سرمایه‌گذاری به خود اجازه نمی‌دهد این حجم سرمایه‌گذاری را انجام دهد.

وی افزود: این سرمایه‌گذار یک سری دغدغه دارد که در خواست کرده با شهردار و اعضای شورای شهر اهواز جلسه‌ای داشته باشد تا اگر حمایت شود در فراخوان شرکت کند زیرا تنها ضمانت شرکت در فراخوان، 3 میلیارد تومان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: