• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-4776-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

شرکت بیش از ۵ هزار نفر در آزمون ارشد سال ۹۸ دزفول

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: بیش از پنج هزار نفر امسال در کنکور ارشد ثبت نام کرده‌اند و امسال برای اولین بار نسبت داوطلبان خانم و آقا شرکت‌کننده در آزمون در  دزفول برابر است. 

علی ظاهر زاده در گفت و گو با ایسنا منطقه خوزستان از شرکت حدود ۶ هزار نفر در کنکور کارشناسی ارشد در دزفول خبر داد و اظهار کرد: امسال دو هزار و ۸۵۴ داوطلب خانم در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده‌اند، تعداد آقایان نیز همین حدود است و برای اولین بار امسال نسبت داوطلبان خانم و آقا در کنکور کارشناسی ارشد در دزفول برابر شده است.‌

وی افزود: آزمون در سه نوبت صبح و عصر پنجشنبه(۲۳ خرداد) و صبح جمعه برگزار می‌شود. آزمون ۱۱۰۰ نفر از داوطلبان خانم در صبح پنج شنبه و آزمون ۵۵۴ داوطلب خانم و آقا در نوبت عصر پنجشنبه در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار خواهد شد. با برنامه‌ریزی های انجام شده آزمون یک هزار و ۵۳ نفر از داوطلبان خانم در روز جمعه نیز در دانشگاه ما برگزار می‌شود. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: کارت‌های ورود به جلسه آزمون از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار گرفته است و درصورتی که داوطلبان متوجه ایراداتی از جمله اشتباه در عکس درج شده در کارت، نبود عکس یا اشتباه در درج جنسیت داوطلب یا عدم اعمال معلولیت در کارت خود شوند می توانند به باجه رفع نقص مراجعه کنند. باجه رفع نقص برای تمام داوطلبان دزفول در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول قرار دارد. 

ظاهرزاده ادامه داد: باجه رفع نقص در دانشگاه کار خود را از روز گذشته آغاز کرده است. داوطلبان می‌توانند از هشت صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۴ تا ۱۷ به این باجه مراجعه کنند. این باجه فردا ساعت ۶:۳۰ صبح پنجشنبه و جمعه فعال خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: شروع فرایند آزمون در نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ و در نوبت عصر ۱۴:۳۰ است. درب حوزه‌های امتحانی نیز در نوبت صبح ساعت ۷ و در نوبت عصر ساعت ۱۴ بسته می‌شود. از داوطلبان می‌خواهم راهنما آزمون را که همراه کارت ورود به جلسه منتشر شده است را حتما مطالعه کنند چراکه تمام موارد لازم در آن راهنما ذکر شده است.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: با توجه به تاخیری که امسال در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد داشتیم نتایج نهایی آزمون امسال ۳۱ شهریورماه اعلام خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: