• چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-13414-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان خبر داد:

پرداخت بیش از ۷ میلیارد تومان فطریه و کفاره توسط خوزستانی‌ها به کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: طبق آمار اولیه، مردم خوزستان در عید فطر امسال تاکنون ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره به پایگاه‌های این نهاد پرداخت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، مرتضی موصلی با اشاره به پرداخت ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره مردم خوزستان به پایگاه‌های کمیته امداد خوزستان اظهار کرد: میزان فطریه جمع‌آوری شده امسال رشد ۷۰ درصدی نسبت به سال گذشته داشته است. همچنین از مجموع مبالغ پرداخت‌شده، ۶ میلیارد تومان فطریه عام و ۹۰۰ میلیون تومان فطریه سادات و ۵۰۰ میلیون تومان کفارات بوده است.

وی افزود: تمامی وجوه جمع‌آوری‌شده هر منطقه در روزهای عید و با همکاری هیات‌ امنای مساجد، بلافاصله بین افراد شناسایی‌شده و واجد شرایط، با اولویت زنان سرپرست خانوار، بیماران صعب‌العلاج و سالمندان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان بیان کرد: مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را با تحویل به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری و کمک‌های نقدی خود را از طریق پرداخت‌های نوین و با شماره‌گیری کد دستوری #۰۶۱*۱*۸۸۷۷.* از طریق تلفن همراه به دست نیازمندان برسانند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: