• دوشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-20614-5
  • خبرنگار : 17041
  • منبع خبر : ----

اعلام برنامه زمان‌بندی هرس درختان کنوکارپوس خوزستان

معاون اداره کل امور شهری استانداری خوزستان با بیان اینکه هرس درختان کنوکارپوس در دستور کار است، گفت: هرس درختان کنوکارپوس از اول شهریورماه تا پایان مهرماه باید انجام شود.

به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، علی قارونی در شورای سلامت که امروز (24 تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: طبق برنامه زمان‌بندی شده از اول شهریورماه تا پایان مهرماه، فصل هرس درختان کنوکارپوس است. امسال برنامه آموزشی برای کارشناسان شهرداری جهت هرس و برنامه دیگری به صورت منطقه‌ای برای هرس‌کاران و نیروهای اجرایی جهت هرس اصولی برگزار شده است.

معاون اداره کل امور شهری استانداری خوزستان بیان کرد: سه دوره برای نیروهای شهرداری‌ها برگزار و مکاتبات لازم با شهرداری‌ها انجام شده است و ابلاغ کرده‌ایم که هرس درختان کنوکارپوس از اول شهریورماه تا پایان مهرماه باید انجام شود.

قارونی افزود: برنامه زمان‌بندی نیز مانند سال‌های گذشته باید به ما ارائه شود و ما هر 15 روز یک مرتبه وضعیت هرس را پایش کنیم و از شهرداری گزارش مستند بگیریم.

وی گفت: در سال 97، 61 درصد درختان کنوکارپوس که نیاز به هرس داشتند هرس شدند.

معاون اداره کل امور شهری استانداری خوزستان تصریح کرد: با دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌هایی که حجم درختان کنوکارپوس قابل توجهی دارند مانند شرکت نفت مکاتبه شده تا در این خصوص برنامه زمان‌بندی خود را ارائه دهند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: