• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 985-6776-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

2 رشته جدید در دانشکده علوم پزشکی شوشتر

رئیس دانشکده علوم‌پزشکی شوشتر از افزوده شدن رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ برای دانشکده علوم پزشکی شوشتر و آغاز پذیرش دانشجو در این دو رشته از مهرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، فرهاد ابول‌نژادیان اظهار کرد: رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) به رشته‌های موجود در دانشکده علوم پزشکی شوشتر افزوده شده است و پذیرش دانشجو در این دو رشته از مهرماه آغاز می‌شود.

وی افزود: از دانش‌آموزان بومی منطقه و خانواده‌های آنان می‌خواهیم که با توجه به اولویت پذیرش افراد بومی، در کنار سایر انتخاب‌ها، این رشته‌ها را نیز انتخاب کرده و مد نظر داشته باشند تا ان‌شاالله در صورت قبولی بتوانند به شهر و منطقه خود خدمت کنند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر عنوان کرد: توسعه حوزه آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در کنار رشد و توسعه در بخش بهداشت، درمان، غذا و دارو و فوریت‌های پزشکی از اولویت‌های ما در سال ۹۷ بود. کسب مجوز پذیرش دانشجو در این دو رشته کار بزرگی بود که کارکنان و مسئولان دانشکده علوم پزشکی شوشتر از عهده انجام آن به خوبی برآمدند و در واقع باید کسب این موفقیت را به همه مردم شهرستان شوشتر تبریک گفت.

ابول‌نژادیان گفت: رشد و توسعه زیرساخت‌ها، فضای فیزیکی و نیروی انسانی در معاونت آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در کنار سایر معاونت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت. ما نوید روزهای روشن‌تر از قبل را به شهروندان عزیز شوشتر می‌دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: