• یکشنبه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 986-1881-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

دیپلم افتخار جشنواره دانش‌آموزی به کاراته‌کاهای خوزستانی رسید

کاراته‌کاهای خردسال خوزستانی در جشنواره دانش‌آموزی با ارائه تحقیقی با عنوان "یادگیری حرکات کاراته با هنر و دست‌ورزی" به دیپلم افتخار دست پیدا کردند.

دکتر رویا ممبینی، سرمربی تیم کاراته استان در جشنواره ملی دانش‌آموزی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه خوزستان، اظهار کرد: این جشنواره از 22 تا 31 مردادماه با حضور 1500 دانش‌آموز و 600 تیم از 28 استان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

وی عنوان کرد: تیم ورزش دانش‌آموزی خوزستان با ارائه تحقیق با عنوان "یادگیری حرکات کاراته با هنر و دست‌ورزی" که رویکردی نوین در آموزش کاراته است، موفق شد در بین 600 تیم جزو 20 تیم برتر قرار بگیرد و حائز دیپلم افتخار شود.

سرمربی تیم کاراته استان در جشنواره ملی دانش‌آموزی با بیان این‌که آناهید بهمنش و نیایش منجزی از استعدادهای کاراته خوزستان موفق به کسب دیپلم افتخار این جشنواره شدند، گفت: این تحقیق سعی دارد، ضمن معرفی سبک شوتوکان‌کاراته، به ارائه راهکارهایی جهت آموزش خلاقانه حرکات سبک آن هم با هنر دست‌ورزی به کودکان و ایجاد علاقه‌مندی بیشتر آن‌ها به این رشته از طریق آنالیز حرکات با مواد و ابزار گوناگون بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: بهمنش و منجزی برای ارائه این تحقیق راه‌های مختلفی را امتحان کردند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که ماکت خود را با استفاده از سیم لحیم آماده کنند که جا دارد به این دو خردسال که با درایت و تدبیر توانستند موفق به کسب دیپلم افتخار در جشنواره ملی شوند، تبریک بگویم. امیدوارم حمایت مسوولان از این دو خردسال که در رقابت‌های کاراته کشور نیز موفق به کسب مدال‌های بسیاری شده‌اند، بیشتر شود تا بازهم شاهد درخشش آن‌ها باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: