• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 926-9714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سیدخلف موسوی کیست؟

اعضای شورای شهر اهواز امروز و در نخستین جلسه علنی، سیدخلف موسوی را به عنوان شهردار اهواز انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،منطقه خوزستان، سیدخلف موسوی متولد 1344 در دشت آزادگان و دارای مدرک تحصیلی مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد است.

فرمانداری شهرهای شوشتر، دزفول، آبادان و شادگان، ریاست سازمان صنعت و معدن استان و مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از جمله سمت های اجرایی موسوی تاکنون بوده است.

21 عضو شورای شهر اهواز امروز و در نخستین جلسه علنی شورای چهارم شهر اهواز پس از رای گیری، سیدخلف موسوی را با 14 رای به عنوان شهردار اهواز انتخاب کردند.

منصور کتانباف، سیدخلف موسوی، احمد پیکری، رضا نگهبان، سیروس نظری، آریا زنگنه و مهراب فلسفی زاده گزینه های پیشنهادی اعضای شورا بودند که در نهایت سیدخلف موسوی 14 رای و منصور کتانباف 7 رای را کسب کردند.

با انتخاب موسوی به عنوان شهردار اهواز، مدیریت بیش از دو ساله کتانباف به پایان رسید. دوره مدیریت کتانباف در شهرداری اهواز یک تفاوت عمده با دیگر شهرداران در کلانشهرهای کشور داشت و آن اینکه در دوره شهرداری وی شهر اهواز شورا نداشت. کتانباف در دوره فعالیت خود از نظر شهروندان عملکرد قابل قبولی داشت و در حوزه عمران شهری، زیباسازی و ایجاد پارک های ساحلی فعالیت های خوبی در اهواز انجام شد. بسیاری از افراد اعتقاد داشتند که منصور کتانباف باید در سمت خود ابقا شود و برخی ها هم می گفتند نبود شورا در دوره فعالیت کتانباف عاملی برای تسریع کارها در شهرداری بوده است؛ در هر صورت شورائیان امروز شهردار جدید را انتخاب کرده اند و همه باید به این انتخاب احترام بگذاریم و به شهردار جدید کمک کنیم تا به اهداف و برنامه های خود دست یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: