• جمعه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-6581-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

استقلال اهواز سرمربی دیگری معرفی کرد

تیم فوتبال استقلال اهواز که به لیگ دسته دو کشور سقوط کرده است، سرمربی خود را برای چهار دیدار باقی مانده در لیگ یک مشخص کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، ارسطو جهانداری، مالک باشگاه استقلال اهواز با تایید این خبر، اظهار کرد: پس از جدایی سیاوش بختیاری زاده، علی حنطه را به عنوان سرمربی آوردیم که البته با او قرارداد نبسته بودیم و بعد هم که او رفت. پس از او نیز بابایی، مربی تیم وظایف سرمربی را انجام می داد.

وی بیان کرد: پس از این که آقای صادقی را هم به عنوان مدیرعامل انتخاب کردم، او به من گفت که می خواهد آقای مسعود نوروزی را برای چهار بازی باقی مانده به عنوان سرمربی کنار تیم بگذارد و من هم گفتم نسبت به وی شناختی ندارم و اگر خود شما شناخت دارید، مشکلی نیست. بر این اساس نوروزی روز گذشته (پنجشنبه) به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد و بابایی هم به عوان مربی کنار وی کار می کند.

مالک باشگاه استقلال اهواز گفت: به هر حال من از زمانی که صادقی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کردم به او در خصوص سرمربی و بازیکنان اختیار تام دادم و در کار او دخالتی نمی کنم، هر چند که خود او در رابطه با انجام کارها با من مشورت می کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: