• دوشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-6376-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

مدیر تجاری‌سازی فناوری جهاددانشگاهی خوزستان خبر داد:

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در نمایشگاه الکامپ استارز/معرفی و شناسایی کسب‌وکارهای نوپا

مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خوزستان از برگزاری نمایشگاه تخصصی کسب‌وکارهای نوپا (الکامپ استارز) خبر داد و گفت: تاکنون 12 شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند؛ علاقه‌مندان تنها تا پایان امروز فرصت دارند در این رویداد ثبت‌نام کنند.

سیدرضا علوی در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: اولین نمایشگاه تخصصی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات تحت عنوان الکامپ استارز از 28 فروردین‌ماه تا یکم اردیبهشت‌ماه در سالن خلیج‌فارس نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه به‌صورت تخصصی در حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک برگزار می‌شود، افزود: کسب‌وکارهای نوپا، سرمایه زیادی ندارند و کار خود را تازه آغاز کرده‌اند؛ این شرکت‌ها به دلیل هزینه زیاد توان حضور در نمایشگاه‌ها را ندارند، به همین علت نیز در این نمایشگاه با هزینه 50 هزار تومان یک غرفه در اختیار هر شرکت قرار می‌گیرد. در حالت عادی شرکت‌ها باید هزینه‌ای حدود یک میلیون و 100 هزار تومان برای یک غرفه بپردازند.

مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خوزستان با اشاره به اینکه تاکنون 12 شرکت برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: ما تنها برای 20 شرکت ظرفیت داریم و علاقه‌مندان تا پایان امروز، 21 فروردین‌ماه فرصت دارند برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام‌ها به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت رویداد به نشانی www.behein.ir انجام می‌شود.

علوی در خصوص شرایط شرکت در نمایشگاه، اظهار کرد: تعریفی که در اساسنامه از شرکت‌های نوپا شده است، شامل تمام افراد حقیقی و حقوقی می‌شود و نیازی نیست که حتماً شرکت‌کننده یک شرکت ثبت‌شده باشد؛ بلکه هر‌کس که چیزی برای ارائه دارد، می‌تواند در نمایشگاه شرکت کند. آنچه ارائه می‌شود، می‌تواند محصول اولیه، نمونه یا دموی محصول در حوزه‌های مرتبط با نمایشگاه مانند الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک باشد؛ البته باید کمتر از 2 سال از آغاز فعالیت شرکت‌کننده گذشته باشد.

وی ادامه داد: شرط دیگر شرکت در نمایشگاه این است که شرکت‌کننده در بازار شناخته‌شده نباشد. هدف ما در این نمایشگاه جمع‌آوری مخترعان و مهندسان در یک مکان نیست، بلکه شناسایی شرکت‌های نوپا است. اگر این شرکت‌ها در مدت فعالیت خود محصولاتی را به فروش رسانده باشند، نیز این مساله به‌عنوان یک نکته مثبت محسوب می‌شود.

مدیر دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خوزستان در خصوص نحوه فعالیت نمایشگاه، گفت: افتتاحیه در روز 28 فرودین‌ماه در ساعت 18 برگزار می‌شود و نمایشگاه تا یکم اردیبهشت‌ماه از ساعت 9 صبح تا 13 و از ساعت 17 تا 22 پذیرای بازدید علاقه‌مندان است؛ ساعت 22   روز یکم اردیبهشت‌ماه نیز اختتامیه نمایشگاه برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: