• شنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-7576-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:

جذب یک هزار و 80 نفر نیروی انسانی جدید در آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اختصاص سهمیه جذب یک هزار و 80 نفر نیروی آموزشی در سطح استان از طریق برگزاری آزمون استخدامی در تابستان امسال خبر داد.

 

محمد تقی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، با اعلام این خبر اظهار کرد: در صورت صدور مجوز ردیف استخدامی از سوی مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور 25 هزار نفر نیروی انسانی از طریق آزمون استخدامی پیمانی برای سال تحصیلی 98 – 97 در وزارت آموزش و پرورش جذب می‌شوند.

 

وی افزود: در این آزمون در مجموع یک هزار و 80 نفر برای سال تحصیلی 98 - 97 جذب آموزش و پرورش خوزستان می‌شوند؛ سهمیه استخدام پیمانی در مقطع ابتدایی 601 نفر و دیگر مقاطع نیز 479 نفر است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خاطرنشان کرد: فرآیند استخدام و جذب این افراد در تابستان سال جاری انجام می‌شود و برای سال تحصیلی 98 – 97 وارد آموزش و پرورش استان می‌شوند .

 

تقی‌زاده گفت: همچنین 15 هزار نفر دانشجوی متعهد به خدمت در دانشگاه‌های وابسته برای سال تحصیلی 1401 – 1400 جذب آموزش و پرورش در کشور می‌شوند که از این نظر نیز سهمیه پذیرش در استان خوزستان 235 نفر در مقطع ابتدایی و 179 نفر در دیگر مقاطع برای سال تحصیلی 98 – 97 است و از این طریق 414 نفر جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

 

وی عنوان کرد: در مجموع در سال تحصیلی 98 – 97 یک هزار و 494 نفر نیروی انسانی جدید به آموزش و پرورش خوزستان وارد می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: