• یکشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-8676-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

واگذاری ساختمان جدید اداری و آموزشی به دانشگاه پیام نور آبادان

رئیس دانشگاه پیام نور آبادان از واگذاری ساختمان جدید اداری آموزشی به مساحت پنج هزار و 800 مترمربع به این دانشگاه خبر داد.

 

هادی شمیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده توسط استاندار، فرماندار و رئیس دانشگاه پیام نور خوزستان در نهایت در فروردین‌ماه جاری یک ساختمان اداری، آموزشی جدید به مساحت پنج‌ هزار و 800 مترمربع در منطقه ایستگاه یازده شهرستان از سوی فرمانداری در اختیار دانشگاه قرار گرفت.

 

وی افزود: این ساختمان دارای پنج کلاس آموزشی و فضاهایی مانند اتاق ریاست، معاونت و سالن آموزشی، نمازخانه است. هم‌اکنون یک طبقه این ساختمان آماده است و برخی کلاس‌های دانشگاه در این ساختمان و بعضی نیز در ساختمان قدیمی برگزار می‌شوند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور آبادان با بیان اینکه توسعه‌ ساختمان جدید در برنامه کاری دانشگاه قرار دارد، گفت: پس از آنکه سند این ساختمان به‌صورت قطعی به نام دانشگاه ثبت شود، از تابستان امسال توسعه ساختمان آغاز خواهد شد و امیدواریم چهار طبقه این ساختمان تا سال آینده آماده شوند.

 

شمیل‌پور تصریح کرد: ساختمان سابق از سوی پالایشگاه در اختیار دانشگاه پیام نور آبادان قرار گرفته بود که این ساختمان تا چند ماه آینده و پس از آنکه سند به نام دانشگاه ثبت شد، به فرمانداری آبادان یا پالایشگاه بازگردانده می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: