• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-8780-5
  • خبرنگار : 17035
  • منبع خبر : ----

از سرگیری جلسات انجمن شعر حوزه هنری خوزستان

اولین جلسه انجمن شعر حوزه هنری استان خوزستان امروز (29 فروردین 96) با حضور شاعران و پیشکسوتان ادبیات در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان ـ محمد غدیرزاده، سرپرست معاونت فرهنگی و هنری حوزه هنری استان، با بیان این مطلب گفت: انجمن شعر حوزه هنری از قدیمی‌ترین انجمن‌های شعر استان بوده و روزهای سه‌شنبه برگزار می‌شد ولی مدتی، این جلسات تعطیل شده بود.

وی با بیان اینکه تعطیلی این محفل موجب پراکندگی شاعران و هنرمندان و همچنین دلسردی تعداد بسیاری از هنرمندان شاعر شده بود، افزود: امسال در هفته هنر انقلاب اسلامی با توجه به رویکرد جدید حوزه هنری، این انجمن در محل جدید افتتاح و این محفل مجدد احیا شد.

غدیرزاده اضافه کرد: اولین جلسه انجمن شعر حوزه هنری خوزستان امروز (29 فروردین) ساعت 18 در کتابخانه علوم ایران واحد خوزستان‌شناسی واقع در خیابان 12 شرقی کیانپارس با حضور شاعران و پیشکسوتان ادبیات و با مدیریت وحید کیانی مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان تصریح کرد: امیدواریم با کمک هنرمندان و شاعران این انجمن را بیش از پیش فعال کنیم و بتوانیم از درون این جلسات به تولید برسیم.

وی ابراز امیدواری کرد: سال 96 سال تولید حوزه هنری باشد و بتوانیم از این جلسات در استان چندین مجموعه شعر را تهیه و سال آینده این تولیدات را رونمایی کنیم.

جلسات انجمن شعر حوزه هنری خوزستان سه‌شنبه هر هفته از ساعت 18 تا 20 در کتابخانه علوم ایران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: