• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-9180-5
  • خبرنگار : 17035
  • منبع خبر : ----

مسابقه عکس موبایلی حوزه هنری خوزستان هیچ برنده‌ای نداشت

نتایج مسابقه عکس موبایلی که با موضوع جلوه های هنری انقلاب در مبلمان و المان های شهری به همت حوزه هنری خوزستان برگزار شده بود، اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان ـ محمد باوی‌زاده، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان، گفت: حوزه هنری خوزستان به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، اولین مسابقه عکس موبایلی را با موضوع جلوه های هنر انقلاب اسلامی در مبلمان شهری شامل تندیس‌ها، سردیس‌ها، پرچم‌های نصب شده، دیوار نوشته‌ها و المان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که آمیخته با هنر باشد را در هنرستان‌های نمونه ناحیه یک اهواز برگزار کرد. 

وی هدف از برگزاری این مسابقه را اشاعه و ترویج هنر انقلاب اسلامی و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری مرتبط به هفته هنر انقلاب متعهد در میان نسل جوان عنوان کرد.

باوی‌زاده افزود: بعد از اعلام فراخوان، 55 اثر به دبیرخانه مسابقه ارسال شد که پس از داوری آثار، هیات داوران هیچ اثری را حایز رتبه و دریافت جایزه ندانست.

وی اضافه کرد: بنا بر نظر هیات داوران موضوعیت نداشتن عکس‌ها با موضوع مسابقه و رعایت نکردن قوانین مسابقه از نکاتی بود که هیچ اثری در این زمینه حایز رتبه نشد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان ابراز امیدواری کرد: در دومین مسابقه عکس موبایلی که سال آینده برگزار می‌شود آثار از لحاظ کمی و کیفی در سطح بهتری باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: