• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-11176-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور وزیر علوم: مهارت‌آموزی دانشجویان باید در اولویت حوزه آموزش قرار گیرد

مشاور وزیر و رئیس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه مشکل اشتغال جوانان از دغدغه‌های مهم در کشور است، گفت:  مساله مهارت‌آموزی دانشجویان باید جزو اولویت‌های حوزه آموزشی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، دکتر عبدالرضا باقری امروز (30 فروردین‌ماه) در نشست با هیات‌امنای دانشگاه شهید چمران اهواز، اظهار کرد: هر فرد در هر موقعیتی باید نسبت به اموری که به وی محول شده است، احساس مسئولیت داشته باشد.

وی افزود: برخی از دانشگاه‌های کشور در زمینه ایجاد فضاهای علمی برای ارتقاء علمی و عملی دانشجویان خود فعالیت‌های خوبی را انجام داده‌اند که این مساله می‌تواند در دانشگاه شهید چمران اهواز نیز انجام شود.

رئیس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: خوزستان استانی صنعتی و دارای استعدادهای فراوان در حوزه کشاورزی است که دانشگاه شهید چمران اهواز باید از این مساله در راستای تعامل با این حوزه‌ها بهره بیشتری ببرد.

باقری بیان کرد: چندی قبل در وزارت کار نشستی برگزار شد که در این نشست به دنبال آن بودیم که الگوهایی برای اشتغال دانشجویانی که در آستانه فارغ‌التحصیلی قرار دارند، اندیشیده شود.

به گزارش ایسنا؛ در این نشست که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و اعضای هیات‌امنای این دانشگاه برگزار شد، مصوباتی مطرح و موردبررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: