• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-16681-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

مربی استقلال خوزستان: امیدوارم 3 امتیاز داربی به ما برسد

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدوارم سه امتیاز بازی نصیب ما شود که البته این مهم در صورتی محقق می‌شود که با تمرکز کار کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، سیدسیروس نعمتی نژاد در نشست خبری پیش از داربی فوتبال خوزستان، اظهار کرد: بازی فردا با توجه به داربی بودن، شرایط خاص خود را دارد. امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی باشد و در نهایت همه از تماشای آن لذت ببرند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که تیم ما طی چند روز گذشته داشت، تمرکز بازیکنانم به هم خورده است. در خصوص فولاد هم باید بگویم تیم خوب، یک‌دست و جوانی است و همچنین از کادرفنی بسیار خوبی هم بهره می‌برد.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما از حریف شناخت داریم و نکات تاکتیکی و تکنیکی را به بازیکنان آموزش داده ایم. امیدوارم سه امتیاز بازی نصیب ما شود که البته این مهم در صورتی محقق می شود که با تمرکز کار کنیم. برای بازی فردا مصدوم ومحروم هم نداریم.

وی بیان کرد: مطمئن باشید سه امتیاز این بازی در اهواز می ماند.

نعمتی نژاد افزود: بازیکنان ما هم ناراحت و هم نگرانند. ناراحت از این جهت که پول خود را دریافت نکرده اند و نگرانی شان هم از سال آینده شان است. به هر حال بازیکنان پس از چند روز تمرین نکردن، روز گذشته تصمیم گرفتند که ادامه کار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: