• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-16881-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

رییس هیات استان:

ورزش معلولان خوزستان از نظر زیرساختی جزو پنج استان آخر کشور است

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان خوزستان گفت: این هیات از نظر زیرساختی جزو پنج استان آخر کشور است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، مهرداد شیروانی در اولین جلسه شورای ورزش استان در سال 96 که امروز (چهارشنبه) در استانداری خوزستان برگزار شد در خصوص یکی از دستورهای این جلسه مبنی بر مسائل و موانع پیش روی ورزش جانبازان و معلولان، اظهار کرد: در حال حاضر در 12 رشته در بخش آقایان و در چهار رشته در بخش بانوان فعالیت داریم که البته قادر به افزایش رشته های آقایان و بانوان به ترتیب به 16 و 8 رشته هستیم. آخرین افتخارآفرینی ما مربوط به مسابقات پارالمپیک است که از چهار ورزشکار اعزامی یک طلا، یک نقره و یک برنز حاصل شد.

وی افزود: هیات استان در ارزیابی عملکردی که در سال 94 در سطح کشور صورت گرفت، از نظر فنی پس از استان های خراسان و اصفهان رتبه سوم را به دست آورد ولی از نظر زیرساختی جزو پنج استان آخر کشور هستیم.

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان خوزستان گفت: حاصل کار ما نتیجه یک کار تیمی و نیت خالص همکارانم بوده است ولی باید بگویم این اقدامات به سختی صورت گرفته است، البته در کنار این سختی ها نقاط قوتی هم داریم که آن نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه از نظر امکاناتی با مشکل مواجه هستیم، عنوان کرد: ما برنامه ریزی کرده ایم که از ظرفیت های استان استفاده کنیم و باید بگویم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و همکارانش نقطه قوت ما هستند.

شیروانی بیان کرد: ما پس از پارالمپیک ریو برنامه‌ریزی‎مان را برای رقابت های پارآسیایی 2018 و پارالمپیک 2020 انجام دادیم. هیات ما زیرساخت ندارد و منابع مالی مان نیز بسیار بسیار ضعیف است و اگر قول همکاری به ما داده شود و کمی حمایت شویم، می توانیم جایگاه ورزش معلولان استان را ارتقا دهیم. این هیات یک هیات ارزشی است و انتظار داریم مشکل اصلی ما که تکمیل مجموعه کوی طلاب است و همچنین مشکلات تجهیزاتی و مالی مان مرتفع شود. امیدوارم با همدلی بتوانیم جهت رشد و توسعه ورزش استان گام موثری برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: