• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-17381-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

مهران حاتمی: برابر نفت‌آبادان پر اشتباه بودیم/شانس پتروشیمی برای قهرمانی بیشتر است

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز با بیان این که برابر پالایش نفت آبادان خوب بازی نکردیم، گفت: امروز بازیکنانم پر اشتباه ظاهر شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، مهران حاتمی پس از شکست تیمش برابر پالایش نفت آبادان، اظهارکرد: ما خوب بازی نکردیم و نفت آبادان بسیار بهتر از ما بود. ما در کوارتر اول خیلی خوب بودیم ولی در سه کوارتر بعدی، بازیکنان نتوانستند خوب ظاهر شوند و به همین دلیل بازی را واگذار کردیم.

وی افزود: برای این بازی یکی دو بازیکن مصدوم هم داشتیم که ترجیح دادیم، امروز بازی نکنند و همین موضوع در کارمان تاثیرگذار بود. به هر حال امروز بازیکنانم پر اشتباه ظاهر شدند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد در پست پنج با کمبود بازیکن مواجه هستید؟ گفت: باید تا انتها با همین نفرات پیش برویم و باید تلاش کنیم که اگر ایرادی هم وجود دارد، آن ها را  تمرینات مرتفع کنیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری که تیم پالایش نفت آبادان را چطور ارزیابی می کنید و چه جایگاهی برای آن متصور هستید؟ عنوان کرد: نفت آبادان همیشه تیم خوبی بوده و اکنون هم به همین صورت است. پیش بینی جایگاه برای این تیم سخت است ولی فکر می کنم جزو تیم های مدعی است و می تواند جایگاه خوبی به دست آورد.

حاتمی در پاسخ به سوال دیگری که شانس کدام تیم ها برای قهرمانی بیشتر است؟ گفت: به هر حال تیم هایی که بیشتر هزینه کرده اند از شانس بیشتری برخوردار هستند، البته تیم های دیگری هم هستند که شانس خوبی برای کسب این عنوان دارند. به نظر من شانس پتروشیمی بیشتر از تیم های دیگر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: