• یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-2873-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون فرماندار اهواز:

دستگاه‎ها موظف به در اختیار گذاشتن امکانات برای انتخابات هستند

معاون برنامه ریزی فرماندار و مسوول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات اهواز گفت: این زیبنده نیست که ما روزها نامه بنویسیم و مدت‌ها منتظر دریافت پاسخ باشیم تا مدیری راضی شود امکاناتی جهت انتخابات در اختیار ما قرار دهد .

 

به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، عبدالمجید فخاری‌مقدم در جلسه شورای اداری شهرستان اهواز که امروز (یک‌شنبه) در تالار اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: موضوع انتخابات یک فرآیند زمانی دو ماهه است که از 29 اسفند سال گذشته آغاز شد و تا 31 اردیبهشت سال جاری ادامه خواهد داشت و تمام تلاش‌ها نیز در راستای این است که روز 29 اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری انتخابات خوبی باشیم .

 

وی تصریح کرد: انتخابات امری ملی است و همه دستگاه‌ها موظف هستند بر اساس قانون امکانات خود را در اختیار دولت قرار دهند .

 

مسوول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات اهواز در این خصوص افزود: متاسفانه هم در دوره گذشته و هم در این دوره شاهد این بودیم که برخی مدیران به‌سختی این موضوع را می‌پذیرند و چنانچه کمکی هم می‌کنند، آن را در دقیقه نود انجام می‌دهند؛ این در حالی است که سیاست دولت این است که امکانات دولت متعلق به دولت است .

 

وی بیان کرد: زیبنده نیست که ما روزها نامه بنویسیم و مدت‌ها منتظر دریافت پاسخ باشیم تا مدیری راضی شود امکاناتی جهت انتخابات در اختیار ما قرار دهد؛ بنابراین انتظار این است که مدیران این موضوع را دریابند و درک کنند که تمام این امکانات، نه برای شخص بنده است و نه برای دولت؛ بلکه برای سربلندی ملت در روز 29 اردیبهشت ماه است .

 

فخاری‌مقدم عنوان کرد: ما در روز 29 اردیبهشت‌ماه در یک وعده باید غذای 58 هزار نفر را تأمین کنیم؛ این در حالی است که 12 هزار نفر نیز در شعبات فعالیت خواهند کرد که این آمار منهای نیروی انتظامی، ستاد مرکزی و ستاد فرمانداری است .

 

وی خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که مدیران اگر قصد کمک دارند از اکنون اعلام کنند و اگر نمی‌خواهند نیز سریعاً بگویند و ما را به دقیقه 90 نکشانند تا مشکل ایجاد شود؛ اگر به‌صورت کتبی پاسخ منفی به ما اعلام شود، بر اساس قانون با آن برخورد خواهیم کرد. متأسفانه طی روزهای گذشته به سازمان آب و برق، شرکت ملی حفاری و شرکت نفت درخواست دادیم که از همه این‌ها پاسخ منفی دریافت کردیم .

 

مسوول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات اهواز با درخواست از ستاد اوقاف استان نیز گفت: با توجه به این‌که بیشتر شعبات انتخاباتی ما در مساجد خواهند بود و عمده این مساجد با مشکل سیستم‌های سرمایشی روبرو هستند، از ستاد اوقاف می‌خواهیم که این موضوع را مدنظر قرار دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: