• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-9081-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

استخر آزادی اهواز بازگشایی می‌شود

رییس اداره فنی و مهندسی اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان از واگذاری استخر آزادی اهواز به بخش خصوصی و بازگشایی آن در تیر یا مردادماه سال جاری خبر داد.

امین دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص تعطیلی استخر آزادی اهواز، اظهار کرد: این استخر از سال 93 تاکنون به دلیل سرقت سیستم برق و همچنین با توجه به این‌که اعتباری نبود که تاسیسات مکانیکی و برقی آن بازسازی شود، تعطیل است.

وی ادامه داد: این استخر با تصمیم آقای حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از طریق ماده 27 در حال واگذاری به سرمایه‌گذار بخش خصوصی است و در تلاش هستیم که تیر یا مردادماه سال جاری بازگشایی شود.

رییس اداره فنی و مهندسی اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: این استخر یک استخر مسابقه‌ای و برای رقابت‌های شنا و شیرجه است.

وی در ادامه در خصوص استخرهای کارون و شهید بابک معتمد اهواز نیز عنوان کرد: این دو استخر مشکلی ندارند و در حال حاضر فعال و در حال خدمت‌رسانی به مردم اهواز هستند.

دارابی همچنین با اشاره به استخر قدس اهواز، خاطرنشان‌کرد: این استخر پس از 14 سال تعطیلی، از اواخر سال گذشته به بخش خصوصی واگذار شد و ان‌شاءالله تیرماه سال جاری آماده خدمت‌رسانی است.

وی افزود: این استخر با مشکل تاسیسات مکانیکی و همچنین تعمیرات درونی مواجه بود که سرمایه‌گذار در حال بازسازی است و تغییرات عمده‌ای در این استخر در حال انجام می‌باشد. استخر قدس اهواز نیز یک استخر مسابقه‌ای است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: