• دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-16314-5
  • خبرنگار : 17036
  • منبع خبر : ----

انتقاد مدیرکل بانوان استانداری خوزستان به تصاویر نامتعارف:

پوسترهای تبلیغاتی برای معرفی زیباترین کاندیدا نیست!

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با انتقاد از آرایش نامتعارف برخی از کاندیداهای زن شورای شهر اهواز در تصاویر و پوسترهای تبلیغاتی، گفت: هدف از انتشار و نشر پوسترهای تبلیغاتی، معرفی کاندیداها به مردم است، نه معرفی زیباترین کاندیدا!

سیده فرانک موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با انتقاد از نحوه پوشش و آرایش برخی از نامزدهای زن انتخابات شوراهای شهر اهواز در تصاویر، پوسترها و بنرهای تبلیغاتی این نامزدها، اظهار کرد: از نظر من در برخی از این تصاویر به هیچ وجه شئونات اسلامی و ارزش‌ها و کرامت زنان رعایت نشده است.

وی بیان کرد: هدف از نصب تصاویر،‌ پوستر و بنرهای تبلیغاتی آشنا شدن مردم با کاندیداهای شورا و برنامه‌های آن‌ها است؛ کاندیداها باید برنامه‌های خود را در حوزه‌های مختلف امور شهری ارائه دهند و به مردم بگویند که به‌دنبال چه اهدافی هستند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان، ادامه داد: به نظر می‌رسد کاندیداها به ویژه کاندیداهای زن، باید به‌جای ارائه تصاویر تبلیغاتی رنگارنگ و مختلف به مردم به صورت واضح و شفاف، هدف خود را از کاندیداتوری برای انتخابات شوراها اعلام کنند.

موسوی با بیان اینکه شئونات اسلامی در برخی از تصاویر تبلیغاتی انتخابات زن شوراهای اهواز رعایت نشده است، عنوان کرد: متأسفانه در برخی از تصاویر تبلیغاتی این کاندیداها، آرایش کاندیداهای زن بسیار نامتعارف و نامناسب است؛ در حالی‌که هدف از انتشار تصاویر تبلیغاتی کاندیداها، معرفی نامزدهای انتخاباتی به مردم است، نه اینکه زیباترین کاندیدای زن معرفی شود!

وی بیان کرد: بهتر بود تصاویر و پوسترهای تبلیغاتی، ساده و با رعایت شئونات اسلامی طراحی و هدف از کاندیداتوری نیز ذیل این تصاویر درج می‌شد؛ متأسفانه بسیاری از مسائل و اصول در این تصاویر رعایت نشده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان افزود: بهتر بود که در تصاویر تبلیغاتی کاندیداهای زن به ارزش‌ها و کرامت زن نیز توجه می‌شد.

موسوی با تاکید بر لزوم ایجاد چارچوب و مقررات برای پوسترها و تصاویر تبلیغاتی کاندیداها، گفت:  به نظر می‌رسد برای ادوار بعدی انتخابات حتماً باید حدود، مقررات و چارچوب‌هایی برای تصاویر و پوسترهای تبلیغاتی زنان اعمال و فیلترهایی گذاشته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: