• دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-8580-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قباد آذرآیین:
نمایشگاه کتاب تهران هر سال بهتر می‎شود

یک داستان‌نویس معتقد است: نمایشگاه کتاب تهران هر سال از لحاظ کیفی بهتر می‎شود.

قباد آذرآیین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در مورد تاثیر نمایشگاه کتاب تهران بر فضای کتاب و کتاب‌خوانی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه بسیار خوب است و هر سال از لحاظ کیفی بهتر می‎شود.

وی ادامه داد: این در حالی است که مهم‎ترین نکته در برگزاری نمایشگاه کتاب دور هم بودن اهل هنر است که موجب تحرک پیدا کردن نویسندگان می‌شود.

آذرآیین افزود: طبیعی است که در چنین نمایشگاهی ناشر فرصتی برای فروش کتاب خود پیدا می‌کند و در آن جا به دنبال سود خود است؛ بنابراین برگزاری نمایشگاه کتاب برای ناشران فرصت خوبی محسوب می‎شود و البته نباید این نکته را فراموش کرد در این موقعیت کتاب هم مخاطب خود را پیدا می‎کند.

این نویسنده با تاکید بر این که خوب است که از این قبیل نمایشگاه‌ها بیشتر برگزار شود، بیان کرد: مهم این است که در فضای کتاب و کتاب‎خوانی تحولی ایجاد شود و کتاب به فروش برسد و خوانده شود.

آذرآیین در ادامه با اشاره به جدیدترین اثر خود، گفت: کار جدیدم کتابی است که "در حال و هوای خوزستان و مسجدسلیمان" نام دارد و رمانی در ارتباط با کشف نفت و تبعات حضور شرکت نفت در زندگی مردم است که در زندگی خانواده‌ای بیان می‌شود. این کتاب در دست انتشار است و به زودی به دست علاقه‌مندان می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: