• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-17814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اهواز:

سینما قدس اهواز آتش نگرفته است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر وقوع آتش‌سوزی در سینما قدس اهواز گفت: این سینما دچار حریق نشده و آتش‌سوزی در پشت‌بام ساختمان همجوار پاساژ آریانا در خیابان امام رخ داد.

به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، امیر نجفی اظهار کرد: ساعت ۲۱:۱۴ سه‌شنبه شب (۲۶ اردیبهشت ماه) باتماس شهروندان و  کسبه گزارش رویت دود از پشت بام ساختمان همجوار پاساژ آریانا واقع در خیابان شریعتی جنب چهارراه امام خمینی(ره) به فرماندهی 125 اطلاع رسانی شد.

وی افزود: آتش‌نشانان علی‌رغم ترافیک سنگین، در کمتر از سه دقیقه در محل حادثه حاضر شدند و فرمانده تیم عملیاتی به محض ورود به صحنه اقدام به ارزیابی وضعیت موجود کرد و مشخص شد به دلیل بی‌توجهی حاضرین در طبقه فوقانی ساختمان آریانا و انداختن ته سیگار روشن روی پشت‌بام ساختمان همجوار که محل انباشت غیر ایمن کارتن‌های خالی و ضایعات چوبی بوده، آنها را دستخوش حریق کندسوز کرد و همین امر موجبات متصاعد شدن حجمی از دود را در محل به وجود آورده است.

نجفی گفت: آتش‌نشانان بلادرنگ  کانون حریق را خاموش و از به وجود آمدن آتش سوزی بزرگی جلوگیری به عمل آوردند و در نهایت پس از ایمن‌سازی محل  در ساعت ۲۱:۵۳ به ایستگاه خود بازگشتند.

وی اظهار کرد: به لطف خدا و سرعت عمل آتش‌نشانان، این حادثه هیچگونه خسارت جانی و مالی در برنداشت. باید توجه داشت که ته سیگار روشن یکی از عوامل موثر در بروز  بسیاری از آتش سوزی‌ها است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: