• چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-14874-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس انجمن تجهیزات نفتی خوزستان:

دولت یازدهم به انجمن‌های صنعتی توجه کرد

رئیس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان گفت: از جمله خدماتی که دولت برای صنعت ارائه کرده، این است که به انجمن‌ها توجه کرد و جلساتی در خصوص رسیدگی به مشکلات و خواسته‌های انجمن‌ها برگزار شد و یکی از اقدامات دولت اهمیت دادن به این انجمن‌ها بود.

علی کرانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با اشاره به شور حاکم بر انتخابات اظهار کرد: صنعتگران و تولیدکنندگان حضور پررنگی در این انتخابات خواهند داشت و این شور با حضور آن‌ها دوچندان می‌شود. به اعتقاد ما رکن اصلی اقتصاد کشور همان بخش صنعت است و کاربرد صنعت و نقش آن در اقتصاد از همه بخش‌های دیگر همچون کشاورزی و بازرگانی قوی‌تر است.

وی ضمن تأکید بر شرکت در انتخابات عنوان کرد: انتخابات فرصت بسیار خوبی است که باید از آن استفاده کنیم و ما انجمن سازندگان نفت و گاز خوزستان نیز تلاش کردیم تا در عرصه فعالیت‌های انتخاباتی حضور داشته باشیم و به همکاران خود توصیه کردیم که در روز انتخابات همراه با خانواده‌های خود به پای صندوق‌های رأی بیایند و از این طریق مملکت را به آن ارتقای لازم برسانند.

کرانی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی که در دولت یازدهم حاکم شد، هم درآمد دولت بسیار بالا بود و هم قیمت نفت نسبت به دولت قبلی افزایش یافت و با توجه به همین وضعیت بخش‌های صنعتی بسیار بهتر از قبل کار کردند و شرایط برای آن‌ها بهتر شد.

وی با اشاره به تلاش دولت یازدهم در خصوص صنعت عنوان کرد: دولت یازدهم تلاش کرد که چرخ صنعت خیلی خوب بچرخد و ما معتقدیم که اگر به دولت فرصت بدهیم این چرخه که به کندی حرکت می‌کرد، روی ریل و حرکت واقعی بیفتد.

کرانی ادامه داد: شنیدن حرف‌های انجمن‌ها و دغدغه‌های آن‌ها از دیگر اقدامات دولت بوده است و به عنوان مثال ما طی نشستی که با وزیر نفت داشتیم مشکلات و راهکارهایی در خصوص بهبود صنعت نفت و تولیدکنندگان داخلی ارایه کردیم و اعتقاد داریم که این مسائل را پیگیری می‌کنند.

وی گفت: ثبات ارز برای ما بسیار مهم است زیرا در صنعت نفت با نوسانات نرخ ارز قیمت‌ مواد اولیه بالا و پایین می‌رود و این مساله به صنعت آسیب می‌رساند. ما به‌عنوان سازندگان تجهیزات نفتی انتظار داریم که به مشکلات نفت به‌خصوص در استان خوزستان که منشأ اصلی تولید و درآمد نفتی است، بیشتر رسیدگی شود.

رییس انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی خوزستان اظهار کرد: ما انتظار داریم دولت آینده این فرصت را به خوزستان بدهد و در تمام نشست‌های اقتصادی و تخصصی نفت یک نماینده از انجمن سازندگان در این نشست‌ها حضور داشته باشد و از نظرات و مشارکت آن‌ها در تصمیم‌گیری‌ها استفاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: