• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-15574-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/ همه بیایید/

مشارکت بالا در انتخابات مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی است

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه، گفت : حضور مردم در انتخابات به معنی آن است که مردم نظام جمهوری اسلامی ایران را مجددا تایید کرده‌اند.
 

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص حضور مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا، اظهار کرد: از همه همکاران در فرودگاه‌های استان، ارگان‌های مستقر در فرودگاه و مردم عزیز تقاضا داریم که در انتخابات پای صندوق رأی حضور پیدا کنند تا همانند گذشته پاسخ دندان‌شکنی به نیروهای ضد ایران و دشمن بدهند.

وی افزود: امیدواریم در این انتخابات، رییس‌جمهور موردنظر با اکثریت آرا مردم انتخاب شود زیرا مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این زمینه امیدواریم مانند همیشه شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات باشیم.

رضایی با بیان این‌که 29 اردیبهشت‌ماه نیز مردم مانند انتخابات‌های گذشته پرشور حضور پیدا می‌کنند، تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات به معنی آن است که مردم نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبریت این نظام را مجددا تایید کرده‌اند.

وی گفت: اگر آراء رأی‌دهندگان بالا باشد، بیانگر آن است که مردم کشور مجدداً نظام جمهوری اسلامی را تأیید کرده‌اند و رأی مثبت به نظام جمهوری اسلامی و رهبریت داده‌اند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا دارای اهمیت بسیار زیادی است و امیدواریم مردم با حضور پرشور در انتخابات، بازهم مانند همیشه حماسه‌آفرینی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: