• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-15674-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/ همه بیایید/

همه باید برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان با دعوت به حضور پرشور مردم در روز انتخابات 29 اردیبهشت ماه، تاکید کرد: هر کسی که می‌خواهد سرنوشت خود را تعیین و در آن دخالت کند، باید در انتخابات شرکت کند.

احمد مطیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: هر کسی که در انتخابات شرکت نکند یعنی علاقه‌مند به رقم زدن و دخالت در سرنوشت خود نیست و اگر کسی بخواهد سرنوشت خود را تعیین کند باید در انتخابات حضور داشته باشد.

وی افزود: از نظر ملی‌میهنی در جامعه‌ای که مردم در آن حضور دارند و علاقه‌مند به سرنوشت کشورشان هستند باید در انتخابات حضور پیدا کنند؛ زیرا معتقدیم حضور آن‌ها در انتخابات تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مطیعی با اشاره به حضور پرشور مردم در روز انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، تصریح کرد: هر جامعه‌ای که می‌خواهد سرنوشت خود را تعیین و در آن دخالت کند، باید در انتخابات شرکت کند.

مطیعی تصریح کرد: از نظر شرعی نیز با توجه به احکامی که مراجع در خصوص حضور مردم در انتخابات صادر می‌کنند و انسان را موظف به شرکت در انتخابات می‌کنند، باید همه مردم ایران به دلایل ملی و مذهبی در انتخابات شرکت کنند.

وی با بیان این‌که مردم به سرنوشت کشورشان علاقه دارند و با حضور حداکثری در انتخابات این مسأله را تأیید می‌کنند، عنوان کرد: همه همکاران و مردم کشور و استان خوزستان را که فرزندان انقلاب و زحمت‌کشان کشور هستند برای حضور حداکثری در انتخابات دعوت می‌کنم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان خاطرنشان کرد: امیدوارم روز جمعه مردم ایران و به‌خصوص استان خوزستان با حضور پرشور پای صندوق‌های رای، مانند دوره‌های گذشته رأی مثبتی به نظام جمهوری اسلامی بدهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: