• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-15774-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/ همه بیایید/

رییس خانه کارگر: کارگران پرشور و گسترده در انتخابات شرکت خواهند کرد

رئیس خانه کارگر خوزستان با اشاره به شرکت جامعه کارگری در انتخابات گفت: جامعه کارگری همانند انتخابات پیشین به صورت پرشور و گسترده در انتخابات شرکت خواهد کرد.

 

آقایار حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: انتخابات مظهر شکوه مردم است و انتخابات یکی از مظاهر تحقق شعار دموکراسی و مردم‌سالاری است که مردم همواره به دنبال آن هستند.

 

وی افزود: مردم با حضور در انتخابات می‌توانند در سرنوشت کشور خود تأثیرگذار باشد. از جمله قشر تأثیرگذار بر انتخابات جامعه کارگری است که اکثریت جامعه کار ما را همین قشر تشکیل می‌دهند.

 

حسینی با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری جامعه کارگری در عرصه انتخابات، تصریح کرد: این قشر لازم است در انتخابات حضور پیدا کند و با انتخاب کاندیدای موردنظر خود بتواند به تمام مشکلات این قشر پایان بدهد.

 

وی مهمترین دغدغه کارگران را مساله معیشت آن‌ها دانست و گفت: باید به کسی رأی بدهیم که بتواند به مطالبات جامعه کارگری پاسخ بدهد و در جهت حل مشکلات جامعه کارگری قدم بردارد.

 

حسینی با اشاره به انتظارات کارگران از دولت و رییس جمهور آینده خاطرنشان کرد: مهم‌ترین انتظار این قشر از دولت آینده برطرف کردن نیازهای معیشتی است و یکی دیگر از دغدغه‌ها، امنیت شغلی است. از جمله خواسته دیگر این قشر نیز می‌توان به اهمیت ساماندهی قراردادهای کار اشاره کرد که انتظار داریم دولت جدید به این مشکلات رسیدگی کند.

 

وی افزود: دغدغه کارگران همیشه معیشت آن‌ها بوده و هست که امیدواریم وضعیت معیشت این قشر در دولت پیش رو بهبود یابد.

 

حسینی ادامه داد: جامعه کارگری باید به نقش خود در تصمیم‌گیری کلان کشور اهمیت بدهد و در تصمیم‌گیری‌ها و به‌ویژه اکنون در انتخابات حضور فعال و گسترده داشته باشد.

 

رئیس خانه کارگر خوزستان گفت: کارگران باید توجه به اهمیتی که این قشر در جامعه دارد، به انتخابات و حضور در این عرصه مهم اهمیت دهند چون اکثر جامعه ما تقریباً جامعه کارگری محسوب می‌شود و حضور در این عرصه در تعیین سرنوشت و تصمیم‌گیری‌ها برای این قشر در آینده تاثیرگذار خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: