• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-18814-5
  • خبرنگار : 17036
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

شوق مردم نشانگر درک واضح از حساسیت مشارکت در انتخابات است

مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت:‌ شور و شوق پیش از انتخابات نشانگر درک واضح مردم از حساسیت مشارکت در انتخابات چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه در انتخابات شوراها است.

ناصر حویزاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ‌با بیان این‌که امنیت، ‌سربلندی و عزت ملی و رضایت‌مندی رهبر انقلاب در گرو حضور حداکثری مردم در انتخابات است، اظهار کرد: ‌هر انسان با شعور و عاقلی فارغ از دین و مذهب و گرایش سیاسی خود به روشنی از اهمیت رای دادن و شرکت در تعیین سرنوشت خود آگاه است و خوشبختانه درک سیاسی و اجتماعی مردم ایران در این زمینه زبانزد جهان است.

وی افزود: مردم ایران اهمیت حضور در انتخابات درک کرده‌اند و در روز 29 اردیبهشت آزادانه و با افتخار پای صندوق‌های رای می‌آیند و سرنوشت و ‌‌آینده کشور را تعیین و عزت و امنیت ملی را تضمین خواهند کرد.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان با اشاره به اوج  شور و شوق و نشاط سیاسی در کشور و به‌ویژه در خوزستان و اهواز تصریح کرد: این شور و شوق نشانگر درک واضح مردم از حساسیت مشارکت در انتخابات چه در انتخابات ریاست جمهوری و چه درانتخابات شوراها است.

حویزاوی با تاکید بر لزوم مشارکت تمامی اقشار جامعه در انتخابات 29 اردیبهشت بیان کرد: به‌عنوان یک شهروند از مردم اهواز و خوزستان می‌خواهم که در انتخابات شوراها به افراد لایق و اصلح رای بدهند و افرادی را انتخاب کنند که بتوانند سکان‌دار شهر باشند تا بعدها گلایه‌ای از امور شهری نداشته باشند.

وی اظهار کرد:‌ نمی‌گویم شک جایز نیست اما برای شرکت در انتخابات جای شکی نیست. خوشبختانه در بحث انتخابات ریاست جمهوری شاهد حضور نامزدهایی از طیف‌ها و جریانات مختلف هستیم که البته این افراد فرزندان نظام هستند و بنابراین هیچ جای شکی وجود ندارد تا عده‌ای از مردم نسبت به مشارکت در انتخابات تردید داشته باشند.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان بیان کرد:‌ مردم شریف ایران از اولین ساعات آغاز اخذ رای پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد و به دنیا نشان خواهند داد که زیر پرچم اسلام و امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف بوده‌اند، هستند و خواهند ماند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: