• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-22081-5
  • خبرنگار : 17028
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

فرشاد عربی: رای ندادن چیزی را درست نمی‌کند

ملی‌پوش خوزستانی ووشو با بیان این‌که قطعا رای ندادن هیچ چیزی را درست نمی‌کند، گفت:‌ فردا همه باید به صحنه بیایند تا هم قدرت داخلی و هم قدرت جهانی‌مان را بالا ببریم.

فرشاد عربی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، ‌در خصوص لزوم مشارکت در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: ‌ قطعا رای دادن در سرنوشت تک‌تک ایرانی‌ها تاثیرگذار خواهد بود و همه باید فردا حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند و به صحنه بیایند تا هم قدرت داخلی و هم قدرت جهانی‌مان را بالا ببریم.

وی بیان کرد: فکر می‌کنم اگر فرد مورد نظر با حداکثر آرا پیروز شود، با اعتماد به نفس و قدرت بیشتری می‌تواند به برنامه‌هایش جامه عمل بپوشاند و تاثیرگذار باشد.

این ملی‌پوش خوزستانی خاطرنشان‌کرد: قطعا رای ندادن هیچ چیزی را درست نمی‌کند و با رای دادن است که می‌توانیم سرنوشت خودمان را رقم بزنیم؛ در واقع همه باید خودشان را در رای دادن و تعیین سرنوشت، مکلف و مسوول بدانند.

وی بیان کرد: با رای دادن و حضور صد درصدی در واقع ترسی در دل دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایجاد می‌شود و می‌دانند که ایرانی‌ها همیشه در صحنه هستند. ما یک کشور آزاده و مستقل هستیم و قطعا رای دادن می‌تواند نگاه جهانیان را نسبت به ما تغییر دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: