• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-15176-5
  • خبرنگار : 17040
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

سرپرست دانشگاه علمی‌کاربردی خوزستان: هر ایرانی برای پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کند

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی خوزستان با بیان اینکه انتخابات یکی از معیارها و شاخص‌های مهم انقلاب است، گفت: هر ایرانی باید برای پیشرفت کشور و ایجاد صلح و آرامش در انتخابات شرکت کند.

 

دکتر مسعود خداپناه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: انتخابات یکی از معیارها و شاخص‌های مهم انقلاب اسلامی است و هر فرد ایرانی برای نکوداشت، پیشرفت و ایجاد صلح و آرامش حتماً باید در انتخابات شرکت کنند و این مفهومی است که برای همه قابل درک است.

 

وی افزود: اگر مردم دست به مشارکت در انتخابات نزنند و در آن شرکت نکنند، در واقع در تعیین سرنوشت خود مشارکت نکرده‌اند و تاریخ قضاوت سختی درباره آن‌ها خواهد کرد. امیدواریم مردم امسال نیز پرشورتر از گذشته در این عرصه شرکت کنند و به کاندیدای مورد علاقه خود رأی بدهند تا حضور حداکثری ما بتواند انقلاب اسلامی را به سربلندی، رشد و شکوفایی برساند.

 

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان خاطرنشان کرد: قطعاً اگر ما در تعیین سرنوشت خود مشارکت نکنیم، این سرنوشت از سوی دیگران که رشد و شکوفایی و سربلندی کشور را نمی‌خواهند، تعیین خواهد شد.

 

خداپناه تصریح کرد: در 2 سال اخیر دانشگاه علمی کاربردی رشد بسیار مناسبی داشته و در جهت اهداف خود که مهارت‌زایی و دانش کاربردی است، با جذب دانشجویان باکیفیت‌تر و علاقه‌مند به مهارت‌های مختلف، جذب مدرسان جدید و اصلاح رشته‌های تحصیلی یعنی حذف رشته‌های نظری، گام‌های مناسبی برداشته است؛ تلاش می‌شود با دانشجویان علاقه‌مند و با مهارت اهداف دانشگاه را به ثمر برسانیم.

 

وی ادامه داد: امیدواریم با تداوم دولت تدبیر و امید به این برنامه و راهبرد خدشه‌ای وارد نشود. دانشگاه علمی کاربردی حلقه وصل اقتصاد، بازار و دانشگاه است و به عبارت دیگر این دانشگاه تنها دانش نسل سوم وزارت علوم است که توانایی تبدیل دانش به ثروت را دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: