• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-15874-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/ همه بیایید/

شرکت در انتخابات وظیفه‌ای همگانی است

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با دعوت از همه فعالان بخش کشاورزی برای حضور در انتخابات، گفت: وظیفه همگان است تا در انتخابات روز 29 اردیبهشت شرکت و سرنوشت و آینده کشور را به دست خود تعیین کنند.

کیخسرو چنگلوایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: همه هموطنان باید به وظیفه همگانی حضور در انتخابات عمل کنند و مانند همیشه حضوری پرشور و پررنگ در انتخابات داشته باشند.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات بیانگر ثبات در کشور است و این حضور می‌تواند به این مساله کمک شایانی کند؛ هرچه اقشار بیشتری در انتخابات شرکت کنند، نشان‌دهنده آن است که کشوری با ثبات داریم.

چنگلوایی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم و این مهم به بیشتر جامعه منتقل شود. کسانی که در انتخابات شرکت می‌کنند دلسوز نظام، انقلاب و کشور خود هستند و سربلندی مملکت را دوست دارند.

وی با دعوت از همه فعالان بخش کشاورزی برای حضور در انتخابات، عنوان کرد: از مجموعه کشاورزان، دامداران، آبزی‌پروران، زنبورداران و سایر افرادی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در بحث کشاورزی فعال هستند، دعوت می‌کنم فردا حضور حداکثری پای صندوق‌های رای داشته باشند.

چنگلوایی خاطرنشان کرد: انتظار داریم فردا 29 اردیبهشت همه آحاد جامعه حضوری پرشور پای صندوق‌های رای داشته باشند و با تمام قدرت و توان خود سرنوشت کشور را تعیین کنند؛ این حضور وظیفه همگان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: