• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-15974-5
  • خبرنگار : 17033
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

مردم حضوری حداکثری در پای صندوق‌های رای داشته باشند

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با بیان این‌که همه مردم ایران فردا در انتخابات شرکت می‌کنند، گفت: از همه جامعه صنعتی، معدنی، بازرگانی و تمام مردم ایران درخواست می‌کنم که در انتخابات روز 29 اردیبهشت حضور پرشوری بهم رسانند.

 

نورالله حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به وضعیت ایران در کشورهای منطقه و دنیا حضور مردم در انتخابات دارای اهمیت بسیار زیادی است و مردم باید در این روز حضوری حداکثری پای صندوق‌ها داشته باشند.

 

وی افزود: این‌که مقام معظم رهبری امسال را سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری کرده‌اند و با توجه به حساسیت بالایی که در این بخش وجود دارد، باید صنعتگران، تجار، کسبه، بازرگانان و همه آحاد جامعه با جدیت در انتخابات شرکت کنند.

 

حسن زاده تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات برای آن است تا هر فرد سرنوشت کشور را به دست خودش رقم بزند و همچنین با توجه به شرایط ایران در کشورهای منطقه و دنیا حضور مردم در انتخابات فردا از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است.

 

وی گفت: حضور صنعتگران، تجار، کسبه، بازرگانان و همه آحاد جامعه در انتخابات برای آن است تا بتوانیم در ادامه راه به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال جامعه عمل بپوشانیم و کسی را انتخاب کنیم که بتواند به درستی از ظرفیت‌های کشور برای تولید و اشتغال استفاده کند.


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خاطرنشان کرد: فردا تمام صنعتگران در انتخابات شرکت می‌کنند و در این زمینه از همه مردم درخواست می‌کنیم تا در اولین فرصت پای صندوق‌های رای بیایند و به کاندیدا مورد علاقه خود رای دهند زیرا سیاست‌های ایران و حضور مردم در انتخابات برای دنیا بسیار مهم است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: