• پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-15376-5
  • خبرنگار : 17037
  • منبع خبر : ----

/همه بیایید/

عصاری: حضور پرشور مردم در معادلات خارجی و اقتدار نظام نقش بسیاری دارد

رئیس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با بیان اینکه دانشگاهیان تأکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی دارند،‌ گفت: از جلوه‌های اقتدار نظام جمهوری اسلامی حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است.

 

دکتر محمدرضا عصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه خوزستان، با بیان اینکه قطعاً اقتدار نظام خار چشم دشمنان است،‌ اظهار کرد: از جلوه‌های این اقتدار حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است که این حضور پرشور در معادلات خارجی و تداوم صداقت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی برای دشمنان نقش بسیاری دارد.

 

وی افزود: بعید می‌دانم مشارکت حداکثری وجود نداشته باشد، زیرا مردم با معادلات جهانی آشنا و نسبت به نقش بسیار مهمی که انتخابات در حفظ اقتدار کشور دارد، آگاه هستند و می‌توانم اطمینان داشته باشم که مردم فرهیخته ایران همانند انتخابات‌های گذشته با ظرفیت کامل در این انتخابات نیز حضور پیدا خواهند کرد.

 

رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول ادامه داد: با توجه به این کلام امام(ره) که «دانشگاه مبدأ همه تحولات است» و همچینن با توجه به اینکه دانشگاه یک نهاد اجتماعی و نه یک نهاد صرفا آموزشی است، دانشگاهیان می‌توانند به‌عنوان طلایه‌دار حرکت‌های اجتماعی همواره مؤثر باشند و به‌عنوان مبدأ توسعه پایدار در جامعه نقش ایفا کنند.

 

عصاری با بیان اینکه دانشگاهیان تأکید بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی دارند،‌ گفت: به‌طور قطع دانشگاه می‌تواند تأثیر بسیار مثبت و چشمگیری بر حضور حداکثری آحاد جامعه در صحنه انتخابات داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: